10 Paź
Sesja ślubna na Santorini

Z Pauliną i Arkadiuszem - tak jak z większością par mieszkających w Polsce - poznaliśmy się za pośrednictwem internetu. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zabawna (a dla mnie bardzo miła) sytuacja, kiedy najpierw Arkadiusz, a kilka dni później Paulina, postanowili się ze mną skontaktować w całkowitej tajemnicy przed sobą, chcąc zrobić prezent-niespodziankę swojej “drugiej połówce” w postaci plenerowej sesji ślubnej na Santorini.

czytaj więcej
09 Lip
Santorini - ślubna sesja plenerowa

Z Brygidą i Szczepanem spotkaliśmy się po raz pierwszy na Monastyrakach w Atenach, w dniu ich przylotu do Grecji. Postanowiliśmy poznać się bliżej i spędzić razem wieczór w przyjemnej kawiarence u stóp Akropolu, a przy okazji omówić szczegóły związane z planowaną wspólnie ślubną sesją plenerową na Santorini. Zdecydowaliśmy się na całodniową sesję fotograficzną w kilku lokalizacjach, tak abyśmy mogli zwiedzić podczas ich krótkiego pobytu na wyspie wszystkie najciekawsze zakątki w Thira, Imerovigli i w Oia.

czytaj więcej
30 Cze
narzeczeńska sesja zdjęciowa na Krecie

Kilka tygodni temu otrzymałem ciekawą propozycję wyjazdu na Kretę, gdzie dwie pary przyjaciół postanowiły spędzić razem wakacje. Postanowili również spełnić swoje marzenie o przeprowadzeniu ... wspólnej narzeczeńskiej sesji fotograficznej na tej słonecznej Greckiej wyspie. Nie namyślając się długo zarezerwowałem bilety, by po kilku dniach spotkać się z Haliną i Tomaszem, oraz z ich przyjaciółmi Pauliną i Szymonem, na lotnisku w Iraklio. Wspaniała grecka pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień podróżowania po Krecie, a spacer po zabytkowym Iraklio zaowocował zbiorem fotek odzwierciedlających w pełni fajną atmosferę tamtego słonecznego dnia i ... uczucia obydwu zakochanych par.

Czytaj więcej